Warsztaty

Warsztaty odbywają się w dniach od 15 do 17 kwietnia!

Drenaż limfatyczny twarzy

PROWADZĄCY
DR SERGEY SHCHUREVICH

Lekarz, nauczyciel, wybitny mistrz sztuki masażu, twórca unikalnych technik odmładzania. Założyciel i dyrektor Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu Manualistic.

OPIS WARSZTATU

Warsztat przybliży kompleksową metodę masażu twarzy bazującą na drenażu limfatycznym i masażu łącznotkankowym. Jego najważniejsze działanie ukierunkowane jest na likwidację morfologicznych i metabolicznych uszkodzeń w tkance interstycjalnej i przestrzeniach międzypowięziowych, które powstały na skutek wewnętrznych chorób przewlekłych oraz czynników zewnętrznych. Drenaż limfatyczny twarzy został opracowany specjalnie do regeneracji normalnego funkcjonowania uszkodzonych tkanek, czyli: skóry, tkanek podskórnych oraz mięśni, które uległy agresywnemu fizycznemu oddziaływaniu i znajdują się w stanie stresu metabolicznego. Jest on zaliczany do podstawowych technik masażu, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną kosmetologię i medycynę estetyczną.

CO ZYSKASZ?

Intensywne szkolenie pod okiem wybitnego mistrza sztuki masażu. Poznasz metodę masażu twarzy, która ma szerokie zastosowanie w pielęgnacji. Certyfikat uczestnictwa. Dodatkowe materiały szkoleniowe: film oraz skrypt z materiałami metodycznymi.

WIĘCEJ INFORMACJI

Leczenie onkologiczne a możliwości terapeutyczne
w gabinetach terapii manualnej

PROWADZĄCA
ANNA HENCKA-ZYSER

Psychoonkolożka, psychotraumatolożka, coach, wykładowczyni akademicka, a także międzynarodowa trenerka masaży i zabiegów onkologicznych Wellness for Cancer. Założycielka Fundacji Spa for Cancer.

OPIS WARSZTATU

Warsztat jest praktyczną demonstracją bezpiecznych technik masażu twarzy u pacjentów w trakcie i po zakończeniu leczenia onkologicznego. Przedstawione zostaną także metody wspomagające regenerację skóry w oparciu o specyfikę pielęgnacji  u pacjentów w trakcie leczenia przewlekłego. Część teoretyczna dostarczy  informacji o specyfice skóry w trakcie i po radioterapii, chemioterapii, hormonoterapii, terapii celowanej i immunoterapii. Uczestnicy dowiedzą się także jak dobierać bezpieczne składniki kosmetyków.

CO ZYSKASZ?

Uczestnik uzyska kompleksową, praktyczną  wiedzę i umiejętności z zakresu bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji skóry oraz masażu pacjentów po zakończeniu leczenia onkologicznego i w trakcie leczenia przewlekłego. Warsztat będzie także okazją do uzyskania odpowiedzi na wszelkie wątpliwości związane z tego typu pielęgnacją bezpośrednio od specjalisty-praktyka. 
Po zakończonym warsztacie uczestnicy otrzymają certyfikat, a także książkę „Pomóc Ci? W drodze po zdrowie” zawierającą materiały szkoleniowe w formie ebooka. Dla każdego uczestnika przewidziana jest także kosmetyczna niespodzianka.

WIĘCEJ INFORMACJI

Dotyk przemiany – Sztuka zmieniania umysłu
w osiąganiu nowych rezultatów

PROWADZĄCA
KASIA JAMROZ

Doradca i executive coach, specjalizuje się w neurozmianach, świadomym przywództwie i rozwoju umiejętności interpersonalnych. Od ponad 10 lat prowadzi międzynarodowe projekty i warsztaty, inspirując do osobistego rozwoju i przełamywania ograniczeń.

OPIS WARSZTATU

Warsztat, oparty na przełomowym modelu rozwiązań neurochange dr Joe Dispenzy, pozwoli ci zanurzyć się głęboko w naukę o procesie zmian. Dowiedz się, w jaki sposób zmiana umysłu może prowadzić do wymiernych rezultatów zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Odkryj techniki zwiększające jasność umysłu, równowagę emocjonalną i głębszą więź z klientami. Pomagając im w transformacji ciała, będziesz w stanie rozbudzić wewnętrzną przemianę. Sztuka terapii manualnej to coś więcej niż fizyczny dotyk, to portal do osobistej transformacji zarówno dla terapeuty, jak i klienta.

CO ZYSKASZ?

Warsztat pozwoli ci przekształcić zabiegi kosmetyczne w holistyczne doświadczenie, które łączy ciało, umysł i ducha. Nauczysz się, jak zmieniać wzorce myślowe i zachowań, by doprowadzić do trwałych, pozytywnych zmian. Dołącz do nas, aby poszerzyć swoje umiejętności i wykorzystać pełny potencjał transformacyjnego dotyku. Uczestnicy warsztatu otrzymają certyfikat.

WIĘCEJ INFORMACJI

Wejdź do świata BbT!

Zostaw nam swój adres e-mail i miej pewność, że żadna istotna informacja o kongresie BbT nie umknie Twojej uwadze.

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

I Edycja BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl