WARSZTAT BbT

Drenaż limfatyczny twarzy

PROWADZĄCY
DR SERGEY SHCHUREVICH

Lekarz, nauczyciel, wybitny mistrz sztuki masażu, twórca unikalnych technik odmładzania. Założyciel i dyrektor Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu Manualistic.

OPIS WARSZTATU

Warsztat przybliży kompleksową metodę masażu twarzy bazującą na drenażu limfatycznym i masażu łącznotkankowym. Jego najważniejsze działanie ukierunkowane jest na likwidację morfologicznych i metabolicznych uszkodzeń w tkance interstycjalnej i przestrzeniach międzypowięziowych, które powstały na skutek wewnętrznych chorób przewlekłych oraz czynników zewnętrznych. Drenaż limfatyczny twarzy został opracowany specjalnie do regeneracji normalnego funkcjonowania uszkodzonych tkanek, czyli: skóry, tkanek podskórnych oraz mięśni, które uległy agresywnemu fizycznemu oddziaływaniu i znajdują się w stanie stresu metabolicznego. Jest on zaliczany do podstawowych technik masażu, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną kosmetologię i medycynę estetyczną.

CO ZYSKASZ?

Intensywne szkolenie pod okiem wybitnego mistrza sztuki masażu. Poznasz metodę masażu twarzy, która ma szerokie zastosowanie w pielęgnacji. Certyfikat uczestnictwa. Dodatkowe materiały szkoleniowe: film oraz skrypt z materiałami metodycznymi.

JAKIE KOMPETENCJE ROZWINIESZ?

Dzięki warsztatowi rozwiniesz umiejętności pozwalające na wykonywanie drenażu limfatycznego twarzy, który ma szerokie zastosowanie u pacjentów, m.in. z: przewlekłym obrzękiem twarzy na skutek niewydolności sercowo-naczyniowej i nerkowej, obrzękami twarzy po urazach i operacjach plastycznych. Technika ta wypełnia szereg innych ważnych zadań, które są ściśle związane z funkcjami systemu limfatycznego (detoksykacja, wzmocnienie układu immunologicznego, podtrzymanie homeostazy). Masaż jest również przygotowaniem do operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Wpływa korzystnie na modelowanie konturów twarzy, zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami.

Drenaż limfatyczny twarzy dr. Shchurevicha oddziałuje na trzy różne składniki morfofunkcjonalne układu limfatycznego: naczynia, kanały limfatyczne oraz węzły limfatyczne. Pracując taką techniką, w określonym rytmie oraz kolejności, zapewniamy naturalne, fizjologiczne predyspozycje do pełnego cyklu powstawania i odprowadzania limfy.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin: 15, 16, 17 kwietnia 2024 r.
Miejsce: Łódź
Czas trwania: 24h
Maksymalna liczba uczestników: 18 osób

CENA:

4 999 zł

brutto

Wejdź do świata BbT!

Zostaw nam swój adres e-mail i miej pewność, że żadna istotna informacja o kongresie BbT nie umknie Twojej uwadze.

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

I Edycja BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl