WARSZTAT BbT

Leczenie onkologiczne a możliwości terapeutyczne
w gabinetach terapii manualnych

PROWADZĄCA
ANNA HENCKA-ZYSER

Psychoonkolożka, psychotraumatolożka, coach, wykładowczyni akademicka, a także międzynarodowa trenerka masaży i zabiegów onkologicznych Wellness for Cancer. Założycielka Fundacji Spa for Cancer.

OPIS WARSZTATU

Warsztat jest praktyczną demonstracją bezpiecznych technik masażu twarzy u pacjentów w trakcie i po zakończeniu leczenia onkologicznego. Przedstawione zostaną także metody wspomagające regenerację skóry w oparciu o specyfikę pielęgnacji  u pacjentów w trakcie leczenia przewlekłego. Część teoretyczna dostarczy  informacji o specyfice skóry w trakcie i po radioterapii, chemioterapii, hormonoterapii, terapii celowanej i immunoterapii. Uczestnicy dowiedzą się także jak dobierać bezpieczne składniki kosmetyków.

CO ZYSKASZ?

Uczestnik uzyska kompleksową, praktyczną  wiedzę i umiejętności z zakresu bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji skóry oraz masażu pacjentów po zakończeniu leczenia onkologicznego i w trakcie leczenia przewlekłego. Warsztat będzie także okazją do uzyskania odpowiedzi na wszelkie wątpliwości związane z tego typu pielęgnacją bezpośrednio od specjalisty-praktyka. 
Po zakończonym warsztacie uczestnicy otrzymają certyfikat, a także książkę „Pomóc Ci? W drodze po zdrowie” zawierającą materiały szkoleniowe w formie ebooka. Dla każdego uczestnika przewidziana jest także kosmetyczna niespodzianka.

JAKIE KOMPETENCJE ROZWINIESZ?

Warsztat ma na celu dostarczenie praktycznej wiedzy i narzędzi niezbędnych do profesjonalnej i bezpiecznej pielęgnacji skóry pacjentów w i  po leczeniu onkologicznym, która ma zadanie wspierać ich fizyczne i emocjonalne doświadczenia.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin: 15 kwietnia 2024
Miejsce: Łódź
Czas trwania: 8 h
Maksymalna liczba uczestników: 18 osób

CENA:

1 999 zł

brutto

Wejdź do świata BbT!

Zostaw nam swój adres e-mail i miej pewność, że żadna istotna informacja o kongresie BbT nie umknie Twojej uwadze.

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

I Edycja BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl