Prelegenci

Poznaj prelegentów Kongresu BbT

Nasi prelegenci, będący liderami w swoich specjalizacjach, przekażą praktyczną wiedzę dotyczącą: technik masażu, terapii manualnej, jak również omówią kwestie związane ze zdrowiem skóry i dobrym samopoczuciem. Ich wiedza i doświadczenie to bezcenna wartość dla każdej osoby zajmującej się terapią manualną.

Dr Sergey
Shchurevich

Lekarz, nauczyciel, wybitny mistrz sztuki masażu, twórca unikalnych technik odmładzania. Założyciel i dyrektor Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu Manualistic.

GOŚĆ SPECJALNY BbT
Josep Lupion

Specjalista japońskiego masażu twarzy, szkoleniowiec i praktyk. Posiada tytuł Licensed Kobido Facialist jako bezpośredni uczeń dr. Shogo Mochizuki.

Anna
Hencka-Zyser

Psychoonkolożka, psychotraumatolożka, coach, wykładowczyni akademicka, a także międzynarodowa trenerka masaży i zabiegów onkologicznych Wellness for Cancer. Założycielka Fundacji Spa for Cancer.

Dr Artur Markowski

Lekarz, dermatolog, prekursor zastosowania światła niskoenergetycznego (LLLT), orędownik holistycznego podejścia do pacjenta.

Dr n. med. Marcin Wytrążek

Fizjoterapeuta, praktyk i szkoleniowiec. Specjalista masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, terapii punktów spustowych z anatomią palpacyjną.

Dr hab. n. med.
Danuta Nowicka

Specjalista dermatolog-wenerolog, autorka podręczników z zakresu dermatologii, prowadzi własną praktykę obejmującą dermatologię kliniczną i estetyczną.

Kasia Jamroz

Doradca i executive coach, specjalizuje się w neurozmianach, świadomym przywództwie i rozwoju umiejętności interpersonalnych. Od ponad 10 lat prowadzi międzynarodowe projekty i warsztaty, inspirując do osobistego rozwoju i przełamywania ograniczeń.

Aleksandra Mielcarz

Bio Cosmetics International Lead Trainer, główna szkoleniowczyni Phyt’s – francuskiej marki certyfikowanych kosmetyków BIO na rynku globalnym. Konsultantka SPA, naturoterapeutka, refleksolożka i aromaterapeutka, lingwistka. 

Dominika Chirek

Prawnik, ekspert rynku kosmetyków naturalnych. Autorka publikacji i bloga na ten temat.

Piotr Szczotka

Dyplomowany masażysta, promotor zdrowia, autor książek i artykułów branżowych. Szkoleniowiec, praktyk w głównych nurtach: zdrowotno-estetycznym i body work w aspektach psychosomatycznych.

Ambasadorki Kongresu BbT

Maria Margiewicz

Jest Terapeutą Twarzy, twórczynią marki Marie Margo®, założycielką i właścicielką Studia terapii Manualnej Twarzy, autorką metody Estetyczna Rehabilitacja Twarzy Marie Margo®, oraz autorką nauczania tej metody skierowanej do profesjonalistów.”

Monika Król

Jest założycielką Naturalnie że manualnie, Akademii Masaży i Rytuałów i twórczynią autorskiej terapii manualnej Face Lift-Up Therapy. Jej niemal 30-letnie doświadczenie w profesjonalnej branży beauty sprawiło, że dziś opiera się w swoich działaniach wyłącznie na naturalnej i esencjonalnej pielęgnacji połączonej z manualną fizjoterapią estetyczną.

Ludmiła Petrenko

Jest założycielką Centrum Zdrowia i Urody LuVital. Terapeutą urody, masażystką, cenionym wykładowcą kongresowym, szkoleniowcem, licencjonowaną instruktorką Tai-Chi i pasjonatką terapii komplementarnych. Jest także wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowej Szkoły Masażu i Estetyki Manualistic dr. Sergeya Shchurevicha w Polsce. 

Aleksandra Stanulewicz

Jest kosmetolożką i terapeutką twarzy. Od ponad 20-lat dzieli się swoją wiedzą jako szkoleniowiec, prelegentka kongresów kosmetycznych, autorka artykułów branżowych i nauczycielka kosmetologii. Uczy m.in. autorskiej metody Natural Face Lift®. Jest miłośniczką bezpiecznych technik odmładzania, nieinwazyjnych metod anti-aging i holistycznej pielęgnacji.

Wejdź do świata BbT!

Bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia.
Wybierz bilet idealnie dopasowany do swoich oczekiwań

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl