PHYTS / Sponsor Strategiczny

PHYT’S – francuski leader
profesjonalnej BIO kosmetyki i terapii manualnych

Historia marki PHYT’S zaczęła się we Francji w 1972 roku, kiedy zafascynowana naturą para naturopatów stworzyła innowacyjne podejście do piękna, zamykając w szklanych ampułkach 100% naturalne formuły kosmetyków. Od tego czasu do dziś PHYT’S to nr 1 we Francji w obszarze BIO-kosmetyków. Wszystkie kosmetyki posiadają certyfikat Cosmebio, poświadczający o ich autentyczności. PHYT’S to produkty przeznaczone zarówno do profesjonalistów – każdy zabieg tworzy set złożony z kompletu szklanych ampułek,  ale także dla indywidualnych klientów – każdego, kto ceni najwyżej klasy, naturalne rozwiązania w kosmetyce.

PHYT’S – to sztuka tworzenia autentycznie naturalnych formuł

które są podane w pięknej formie i przede wszystkim – skuteczne! Działanie każdego kosmetyku poparte jest specjalistycznymi i niezależnymi badaniami, które potwierdzają również jego bezpieczeństwo. Najnowszym zabiegiem marki PHYT’S jest KINEPLASTIE® – pionierski zabieg modelowania twarzy, a wśród premierowych produktów pojawiła się seria przełomowych biokosmeceutyków, serum idealnych nie tylko do codziennej pielęgnacji, ale także do wykonywania z ich użyciem terapii manualnych twarzy oraz wszelkiego rodzaju masaży.

Wejdź do świata BbT!

Bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia.
Wybierz bilet idealnie dopasowany do swoich oczekiwań

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl