Larens / Sponsor Strategiczny

Oferta kosmeceutyków Larens, tworzona przez WellU, skutecznie odpowiada na wyzwania, jakie stawia pielęgnacja skóry starzejącej się, alergicznej, problematycznej.

Doskonale sprawdza się w niwelowaniu blizn różnego pochodzenia. Doceniana jest jako wsparcie terapii prowadzonych przez dermatologa czy fizjoterapeutę, idealna do manualnych zabiegów przywracających młodość, bezinwazyjnie wydobywających piękno.

Składy formuł poszczególnych produktów zawierają składniki najwyższej jakości, wprowadzane w wysokich (ale i optymalnych) stężeniach oraz w takich połączeniach, by wspierały swoje działanie na zasadzie synergii.

Kosmeceutyki Larens to skuteczny, a jednocześnie nieinwazyjny i bezpieczny sposób na młody i zdrowy wygląd. Rezultaty ich stosowania, które w pierwszej kolejności odczuwają użytkownicy, potwierdzane są również badaniami naukowymi. Innowacyjne receptury, unikatowe, ekskluzywne składniki oraz szybko odczuwalne, niejednokrotnie spektakularne efekty sprawiają, że popularność marki rośnie, a kolejne produkty Larens wyróżniane są nagrodami profesjonalnych i konsumenckich jury w Polsce i Europie.

Wejdź do świata BbT!

Bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia.
Wybierz bilet idealnie dopasowany do swoich oczekiwań

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl