KURS KOBIDO

4-dniowy kurs KOBIDO z Josepem Lupionem

11-14 listopada 2024 / Łódź

PROWADZĄCY
Josepe Lupion

OPIS KURSU

Po wizycie na pierwszej edycji Beauty by Touch Congress i spektakularnym pokazie, Josep Lupion (Hiszpania) powraca z intensywnym, 4-dniowym kursem dla wszystkich, którzy poszukują jakości i doskonałej techniki.

Japoński masaż twarzy (KOBIDO) to całkowicie naturalna, nieinwazyjna technika, która szanuje każdy rodzaj skóry i pozwala uzyskać efekt liftingu: wygładza skórę, rozjaśnia i redukuje drobne linie. To wyrafinowany masaż-rytuał, podczas którego swoimi rękami, energią i odpowiednią techniką osiągniesz doskonałe rezultaty. Skupimy się na równowadze emocjonalnej. Zastosujemy metodologię, która pozwoli Ci zaproponować Twoim klientom ten zabieg już od pierwszej chwili, w optymalny sposób i z naprawdę zaskakującymi efektami. Japoński Masaż Twarzy to sztuka, która opiera się na relacji masażysty i klienta, gwarantując mu przyjemność dla zmysłów i widoczne rezultaty na wszystkich poziomach.

WIĘCEJ O PROWADZĄCYM

Masażysta, od ponad 20 lat specjalizujący się w japońskim masażu twarzy. Prowadząc szkolenia oraz regularną praktykę nieustannie doskonali swoją technikę. Drogę edukacyjną rozpoczął od zgłębiania takich terapii, jak: masaż terapeutyczny, sportowy, osteopatia (OBC), terapia kranio-sakralna i masaż twarzy. Właśnie masaż twarzy okazał się pasją, która pozwala na holistyczne spojrzenie na zdrowie i dobre samopoczucie człowieka.

Umiejętnie identyfikuje problemy skórne w oparciu o wiedzę na temat funkcjonowania różnych obszarów i systemów ciała – zarówno dotyczących zdrowia, estetyki, jak i emocji. Jest perfekcjonistą, swoją filozofię opiera na precyzyjnych ruchach, które nie tylko pobudzają energię, ale także ożywiają emocje, wszystko w duchu naturalnego i nieinwazyjnego podejścia do dbałości o ciało.

Dzięki kursowi:

Poznasz starożytną technikę japońskiego masażu twarzy,

Osiągniesz 100% skutecznych wyników,

Zbudujesz lojalność klientów.

Cena obejmuje warsztat wraz z biletem VIP
na Beauty by Touch Congress

CENA:

7 999 zł

brutto

Wejdź do świata BbT!

Zostaw nam swój adres e-mail i miej pewność, że żadna istotna informacja o kongresie BbT nie umknie Twojej uwadze.

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

I Edycja BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl