Kasia Jamroz

Kasia Jamroz

Doradca, executive coach, trener, facylitator. Z ogromną pasją i doświadczeniem prowadzi szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem metody neurochange „Change your Mind, Create new Results” opracowanej przez dr Joe Dispenza. Specjalizuje się w świadomym przywództwie, regulacji emocjonalnej, zarządzaniu zmianą i zespołem, a także w rozwoju umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych. Jest również ekspertem w projektowaniu i realizacji projektów oceny kompetencji personalnych i menedżerskich, wykorzystując do tego celu testy psychometryczne.
 
Ma ponad 10-letnie międzynarodowe doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowo-doradczych w zakresie rozwoju kapitału ludzkiego. Jej kariera obejmuje pracę w Stanach Zjednoczonych i Europie, gdzie współpracuje zarówno z zarządami globalnych firm, jak i indywidualnymi osobami oraz zespołami.
 
Jest twórczynią i prowadzącą warsztaty „Love Yourself Inward” oraz „Inner Harmony”, które skupiają się na wspieraniu ludzi w zmianie sposobu myślenia i, co za tym idzie, zmianie ich otoczenia. Jej podejście łączy naukę, praktykę i własne doświadczenia, oferując uczestnikom głęboką refleksję i narzędzia niezbędne do osiągania sukcesu zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Wejdź do świata BbT!

Zostaw nam swój adres e-mail i miej pewność, że żadna istotna informacja o kongresie BbT nie umknie Twojej uwadze.

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

I Edycja BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl