Dr Sergey Shchurevich

Dr Sergey Shchurevich

Lekarz, nauczyciel, wybitny mistrz sztuki masażu, twórca unikalnych technik odmładzania. Założyciel i dyrektor Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu Manualistic. Jego innowacyjne techniki, bazujące na fundamentalnych zasadach fizjologii i holistycznej koncepcji masażu, zrewolucjonizowały medycynę estetyczną. W swojej pracy proponuje nowe podejście do rozwiązywania wielu problemów bioestetycznych.
 
Ukończył wydział lekarski na Nowosybirskiej Akademii Medycznej, ze specjalizacją w zakresie medycyny rodzinnej. Przez kolejne dwa lata studiował kosmetologię i pracował jako dermatolog w Międzynarodowej Klinice Chirurgii Plastycznej, gdzie zdobywał doświadczenie w rehabilitacji skóry twarzy po przebytych operacjach. Następnie odbył staż u wybitnego Enrique Garcii Castellsa w Instytucie Terapii Manualnej Inmaster w Barcelonie. Tradycyjnej japońskiej akupresury uczył się w Tokyo.
 
W 2007 r. założył własną Szkołę Estetyki i Masażu Manualistic, która od 2008 r. posiada przedstawicielstwo w Polsce. Swoje autorskie kursy prowadził w: Rosji, Białorusi, Ukrainie, Polsce, Czechach, Niemczech i Francji. Autorski Mioplastyczny masaż twarzy „Super Lift” stworzył specjalnie dla włoskiej marki Aldo Coppola.

Wejdź do świata BbT!

Zostaw nam swój adres e-mail i miej pewność, że żadna istotna informacja o kongresie BbT nie umknie Twojej uwadze.

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

I Edycja BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl