Dr n. med. Marcin Wytrążek

Dr n. med. Marcin Wytrążek

Doktor nauk medycznych, fizjoterapeuta, praktyk i szkoleniowiec. Przez ponad 10 lat związany z Wyższą Szkołą Edukacji i Terapii w Poznaniu – pełnił funkcję prodziekana oraz redaktora naczelnego Wydawnictwa WSEIT. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na którym bronił pracę doktorską z zakresu wykorzystania elektromiografii u pacjentów z punktami spustowymi. Jako klinicysta zajmuje się różnymi formami terapii manualnej i masażu, specjalizuje się w terapii punktów spustowych i masażu tkanek głębokich.

Autor podręcznika „Masaż tkanek głębokich. Materiały pomocnicze do ćwiczeń” oraz tłumaczeń książek. Uczył się i nadal doskonali swoje umiejętności pod okiem takich instruktorów, jak: Carol Manheim, John Smith, Marty Ryan, Art Riggs, Leon Chaitow, Gil Hedley, Julian Baker, Steven Goldstein. Prowadzi kursy z zakresu masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego oraz terapii punktów spustowych z anatomią palpacyjną. Od kilku lat prowadzi także warsztaty z zakresu anatomii prosektoryjnej dla fizjoterapeutów i masażystów.

Prowadzi własny kanał na YouTube, którego celem jest nauka i propagowanie autoterapii oraz materiałów edukacyjnych dla masażystów i fizjoterapeutów.

Wejdź do świata BbT!

Zostaw nam swój adres e-mail i miej pewność, że żadna istotna informacja o kongresie BbT nie umknie Twojej uwadze.

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

I Edycja BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl