Larens Professional Line

Larens wraz z Larens Professional Line to specjalistyczna marka kosmeceutyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Oferuje nowoczesne preparaty, które pod kątem wykorzystanych składników, technologii wytwarzania czy spektrum działania jawią się jako rewolucyjne sprzężenie osiągnięć nauki i geniuszu natury. Ich receptury powstają w laboratoriach WellU pod okiem naukowców z Rady Naukowej WellU oraz Partnerów Naukowych marki.

Kosmeceutyki Larens Professional Line to skuteczny, a jednocześnie nieinwazyjny i bezpieczny sposób na młody i zdrowy wygląd. Rezultaty ich stosowania, które w pierwszej kolejności odczuwają użytkownicy, potwierdzane są również naukowo, w drodze badań. Co więcej, idealnie współgrają z terapiami manualnymi.

Zabiegi z użyciem preparatów Larens Professional przynoszą niezwykle satysfakcjonujące, szybko odczuwalne i mierzalne okiem oraz aparaturą efekty. Nie dziwi fakt, że popularność marki wzrasta, a kolejne produkty Larens Professional wyróżniane są nagrodami profesjonalnych i konsumenckich jury w Polsce i Europie.

Wejdź do świata BbT!

Bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia.
Wybierz bilet idealnie dopasowany do swoich oczekiwań

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl