Dr Artur Markowski

Dr Artur Markowski

Lekarz, dermatolog, prekursor zastosowania światła niskoenergetycznego (LLLT). Wiodącym kierunkiem jego badań jest terapia fotodynamiczna stanów zapalnych skóry, nieczerniakowych nowotworów skóry, ostrych i przewlekłych zespołów bólowych, neuropatii oraz terapii ogólnoustrojowych ze szczególnym uwzględnieniem nerwu błędnego. Jest orędownikiem holistycznego podejścia do pacjenta.
 
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i chętnie dzieli się nią z profesjonalistami z różnych dziedzin od lekarzy poprzez kosmetologów i podologów aż po fizjoterapeutów i osteopatów. Jest autorem ponad 300 publikacji popularnonaukowych. Założył Fundację Holis-Med Światło dla Zdrowia, której celem jest wspieranie profilaktyki oraz leczenia schorzeń cywilizacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem chorób neurodegeneracyjnych, otyłości i zespołów bólowych. Centrum Terapii Chorób Cywilizacyjnych Holis-Med w Toruniu, które współtworzy, jest ośrodkiem referencyjno-szkoleniowym firmy Erchonia w Polsce – światowego producenta laserów niskoenergetycznych. Doktor często powtarza, za prof. Sedlakiem, że podstawą powrotu do uporządkowania funkcjonowania naszych organizmów jest światło, ponieważ światło to życie.

Wejdź do świata BbT!

Zostaw nam swój adres e-mail i miej pewność, że żadna istotna informacja o kongresie BbT nie umknie Twojej uwadze.

Pierwsza i jedyna w Polsce  konferencja specjalistów terapii manualnych. Pierwsza edycja jest ukłonem w stronę wszystkich specjalistów z dziedziny terapii manualnych twarzy.

I Edycja BbT

Prelegenci
Warsztaty
Cennik
Bilety

Więcej

Kontakt

Obserwuj nas

Napisz do nasz

info@beautybytouch.pl